-
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,498,000 2,161 SQ FT
$1,156 SQ/FT4141 Cranford Circle
A@ White Oaks - 14 - Cambrian, San Jose
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,161 sqft
- SAN JOSE
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,498,000 1,232 SQ FT
$1,216 SQ/FT4151 Mountcastle Way
A@ Pearl - 12 - Blossom Valley, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 5 Park
- 1,232 sqft
- SAN JOSE
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 12:30 pm - 2:30 pm
$679,000 1,777 SQ FT
$382 SQ/FT116 West Limerick Avenue
A@ Shields ave - 20603 - Mtn Hse/Lammersville West of Tracy Rural, Mountain House
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,777 sqft
- MOUNTAIN HOUSE
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,688,888 2,535 SQ FT
$666 SQ/FT5961 Fiddletown Place
A@ Meridian - 13 - Almaden Valley, San Jose
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,535 sqft
- San Jose
DOM10T/H -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,988,000 1,437 SQ FT
$1,383 SQ/FT902 Camellia Way
A@ Olga Dr. - 15 - Campbell, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,437 sqft
- SAN JOSE
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 3:00 pm
$4,588,000 5,300 SQ FT
$866 SQ/FT135 Newton Drive
A@ Hillside - 471 - Burlingame Hills / Skyline Terrace, Burlingame
- 5 Bed
- 5 (4/1) Bath
- 3 Park
- 5,300 sqft
- Burlingame
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 3:00 pm
$638,880 922 SQ FT
$693 SQ/FT646 Teatree Court
A@ Thornton - 15 - Campbell, San Jose
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 922 sqft
- San Jose
DOM10CON -
Open Sun May 17, 2:30 pm - 5:00 pm
$1,538,000 1,931 SQ FT
$796 SQ/FT3732 Evangelho Circle
A@ Voltaire - 3 - Evergreen, San Jose
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,931 sqft
- SAN JOSE
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:00 pm
$799,000 1,578 SQ FT
$506 SQ/FT25050 Cypress Avenue
A@ Fagundes St - 3400 - Hayward, Hayward
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,578 sqft
- HAYWARD
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$752,000 1,809 SQ FT
$416 SQ/FT541 Leisure Court
A@ Talbot Dr. and Evelyn's Dr. - 182 - Hollister, Hollister
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,809 sqft
- HOLLISTER
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,025,000 1,428 SQ FT
$718 SQ/FT35 Terfidia Lane
A@ Calaveras Rd - 6 - Milpitas, Milpitas
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 1 Park
- 1,428 sqft
- Milpitas
DOM10T/H -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,848,000 1,800 SQ FT
$1,027 SQ/FT1931 Glen Avenue
A@ Santa Lucia Drive - 503 - Parkview Terrace/San Bruno Heights, San Bruno
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,800 sqft
- SAN BRUNO
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,638,000 1,359 SQ FT
$1,205 SQ/FT800 East Charleston Road, #9
A@ Fabian Way - 233 - South Palo Alto, Palo Alto
- 2 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 1 Park
- 1,359 sqft
- PALO ALTO
DOM10CON -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,495,000 1,350 SQ FT
$1,107 SQ/FT190 Marietta Drive
A@ Arroyo - 25165 - 4 - Miraloma Park, San Francisco
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,350 sqft
- SAN FRANCISCO
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 11:00 am - 2:00 pm
$960,000 2,364 SQ FT
$406 SQ/FT1515 Goldenstar Court
A@ Sage Dr - Hollister
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,364 sqft
- HOLLISTER
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$2,048,800 2,305 SQ FT
$889 SQ/FT2084 Alameda Way
A@ New Hall St - 8 - Santa Clara, San Jose
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 0 Park
- 2,305 sqft
- SAN JOSE
DOM10SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:30 pm
$2,099,990 2,496 SQ FT
$841 SQ/FT6009 Allium Place
A@ Birch - 3600 - Newark, Newark
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,496 sqft
- Newark
DOM10SFH -
Open Mon May 25, 11:00 am - 2:00 pm
$1,225,000 1,275 SQ FT
$961 SQ/FT477 Los Santos Drive
A@ Sierra Grande - Coastal Sonoma, Bodega Bay
- 3 Bed
- 3 Bath
- 4 Park
- 1,275 sqft
- Bodega Bay
DOM10SFR -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$2,488,000 3,940 SQ FT
$631 SQ/FT25 Via Canon
A@ Hillcrest Blvd - 900481 - Highlands, Millbrae
- 3 Bed
- 3.5 Bath
- 2 Park
- 3,940 sqft
- Millbrae
DOM10SFR -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm