-
$509,999 1,980 SQ FT
$258 SQ/FT19650 Road 31
A@ Sunnyside Ave - Madera
- 3 Bed
- 2 Bath
- 14 Park
- 1,980 sqft
- MADERA
DOM148SFH -
$735,000 697 SQ FT
$1,055 SQ/FT960 Market St, #712
A@ Mason - 8 - Tenderloin, San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 0 Park
- 697 sqft
- San Francisco
DOM8CON -
$1,799,900 1,224 SQ FT
$1,471 SQ/FT4705 Garnet Street
A@ 47th Avenue - 44 - Capitola, Capitola
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,224 sqft
- Capitola
DOM8SFH -
$2,969,000 2,628 SQ FT
$1,130 SQ/FT41066 Canyon Heights Dr
CS@ Castro Ln - Canyon Heights, Fremont
- 5 Bed
- 4 Bath
- 2 Park
- 2,628 sqft
- Fremont
-
$449,000 1,132 SQ FT
$397 SQ/FT2408 Alameda Street
A@ Redwood Street - Vallejo 4, Vallejo
- 2 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 1,132 sqft
- Vallejo
DOM8SFR -
$960,000 3,119 SQ FT
$308 SQ/FT612 Pacific Grove Court
A@ Crystal Springs Dr. - Vacaville 1, Vacaville
- 5 Bed
- 3 Bath
- 0 Park
- 3,119 sqft
- Vacaville
DOM8SFR -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,159,000 1,056 SQ FT
$1,098 SQ/FT264 Duncan St
A@ Church & Dolores - 5 - Noe Valley, San Francisco
- 2 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 1,056 sqft
- San Francisco
DOM8SFR -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$7,498,000 5,923 SQ FT
$1,266 SQ/FT15 Jewell Place
A@ San Raymundo Road - 447 - Hillsborough Knolls, Hillsborough
- 5 Bed
- 6 (5/1) Bath
- 3 Park
- 5,923 sqft
- HILLSBOROUGH
DOM8SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$2,798,000 3,010 SQ FT
$930 SQ/FT48491 Ursa Drive
A@ Plomosa Way - 3700 - Fremont, Fremont
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 3,010 sqft
- FREMONT
DOM8SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$5,895,000 2,878 SQ FT
$2,048 SQ/FT1800 Oakdell Drive
A@ Lemon Street - 303 - Central Menlo, Menlo Park
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 2,878 sqft
- MENLO PARK
DOM8SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$835,000 806 SQ FT
$1,036 SQ/FT889 McLellan Drive, #205
A@ Mission Road - 670 - Colma, South San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 806 sqft
- SOUTH SAN FRANCISCO
DOM8CON -
Open Sun May 17, 12:00 pm - 3:00 pm
$875,000 1,862 SQ FT
$470 SQ/FT735 Carr Avenue
A@ Humboldt - Santa Rosa-Northeast, Santa Rosa
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,862 sqft
- Santa Rosa
DOM8SFR -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:30 pm
$750,000 983 SQ FT
$763 SQ/FT1550 5th St
A@ Clayton - 5701 - Concord, Concord
- 2 Bed
- 1 Bath
- 4 Park
- 983 sqft
- Concord
DOM8SFR -
Open Sat May 16, 12:00 pm - 3:00 pm
$409,900 1,439 SQ FT
$285 SQ/FT512 Twin Pines Drive
A@ Western Hills - Rio Vista
- 2 Bed
- 2 Bath
- 0 Park
- 1,439 sqft
- Rio Vista
DOM8SFR -
$499,000 1,399 SQ FT
$357 SQ/FT1939 Indiana Street
A@ Mendocino St - Vallejo 4, Vallejo
- 3 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 1,399 sqft
- Vallejo
DOM8SFR -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,088,888 1,122 SQ FT
$970 SQ/FT601 Cinnamon Circle
A@ Fairchild Drive - 200 - Whisman, Mountain View
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,122 sqft
- Mountain View
DOM8T/H -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 3:00 pm
$525,000 1,238 SQ FT
$424 SQ/FT417 W 8th Street
A@ N. Dutton Ave - Santa Rosa-Northwest, Santa Rosa
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,238 sqft
- Santa Rosa
DOM8SFR -
$998,000 1,820 SQ FT
$548 SQ/FT674 Gleneagle Ave
A@ Treeview Street - Near Fairway Pk, Hayward
- 4 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,820 sqft
- Hayward
-
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:30 pm$1,385,000 2,982 SQ FT
$464 SQ/FT1113 Hillview Rd
A@ Park Hills Rd - Park Hills, Berkeley
- 5 Bed
- 3 Bath
- 1 Park
- 2,982 sqft
- Berkeley
-
Open Tue May 19, 10:00 am - 2:00 pm$2,650,000 3,414 SQ FT
$776 SQ/FT275 Deerfield Dr
A@ Tharp - Camino Woods, Moraga
- 5 Bed
- 3.5 (3/1) Bath